Prolimatech Megahalems Rev.C

Prolimatech Megahalems Rev.C

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!
Legutolsó ismert ár (2024-04-14):
19 463 Ft

További termékek a kategóriából

További Prolimatech termékek: Prolimatech Számítógép hűtő

SilverStone SST-NT06-PRO Számítógép hűtő 35 980 Ft-tól SilverStone SST-NT06-PRO Thermalright Venomous X Számítógép hűtő 2 244 Ft Thermalright Venomous X Supermicro SNK-P0057PSU Számítógép hűtő 13 258 Ft-tól Supermicro SNK-P0057PSU Noctua NH-P1 Számítógép hűtő 50 130 Ft-tól Noctua NH-P1

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft

Termékleírás
Típus  Passzív hűtő
Hűtő típusa Processzor
Ventilátor fordulatszáma 1200 rpm
Maximális zajszint 26 dB
LED megvilágítás Nincs
Méretek 130 x 158.7 x 74 mm
Tömeg 790 g

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Gyártó: Prolimatech
Modell: MEGAHALEMS REV C


Leírás:

A Megahalem processzorhűtő nagyobb változata extra ventilátortartókkal a még jobb hűtési eredményekért. Tartalmazza az új minden-egyben hátlapot is az Intel Socket 775, 1156, 1366, és 2011 foglalatú processzorok könnyű telepítéséhez. A felső lamella ezen a változaton rozsdamentes acélból készült a véletlen karcolódások, és az oxidáció megelőzéséért. Mindössze finoman át kell törölni egy könnyű ruhával, így mindig olyan fényes lesz, mint újonnan kivéve a dobozból. Kiváló megmutatni LAN partikon, vagy a barátoknak.



Így is ismerheti: Megahalems Rev C, MegahalemsRevC, Megahalems Rev. C

Galéria

Vélemények

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.