Bemutatkozás |
---|
Bútorok, szekrények, kanapék, matracok és egyéb lakberendezési termékek webáruháza. |
Weboldalon elérhető szolgáltatások | |
---|---|
Termékátvételi módok: | Személyes átvétel Futárszolgálat |
Fizetési módok: | Készpénz Átutalás |
Rendelési módok: | Webshop Telefon |
Írjon véleményt a(z) butor-home.hu boltról! Szerintem ez a bolt...
Elégedett voltam mind a kiszállítással mind a termékkel amit rendeltem.
Január elején megrendeltem egy TV állványt, máig nem érkezett meg , "beszállítói készleten" miatt rendeltem meg, de szerintem még a madarak csiripelnek rajta, az emailes "sürgetésből" nem lett semmi, "majd megy" , de nekem most kellene az állvány, (12 hét után) köszönöm. Innen többet soha, max. favi vagy butor1.
A megrendelés zökkenőmentes volt.
Amit szerettem volna, azt egyhelyen mindent megtaláltam.
Nincs
A megrendelés könnyen, gyorsan ment.
Egy konkrét bútorcsaládot keresve találtam meg a neten boltot.
nem volt
Nagyon kellemetlen tapasztalat volt.
gyors, korrekt
saját tapasztalatom alapján
Nagyon gyorsan megkaptam a terméket, hibátlan állapotban.
Nincs
3-8 hétre vállalták a bútor beérkezését, amit még nem kaptam meg. A kedvező ár miatt választotta az oldalt.
Az első visszajelzés után, amely a megrendelés rögzítéséről szólt, kb. két héttel, a megrendelést törölték, mert a gyártó már nem gyártja a megrendelt színben. Esetleg megkérdezhettek volna, hogy egy másik hasonló termék megfelelő lenne és elnézést kérhettek volna, hogy becsaptak, mert a webáruházukban olyan terméket kínálnak, ami nincs.
Nincs
A kommunikáció elégtelen, a bolt megbízhatatlan. Senkinek nem ajánlanám, hiszen még nagyon sok megbízható bútorbolt van.
butor-home.hu (1 éve)
Tisztelt Dudás Joli!
Hétvégén megrendelte, hétfőn továbbítottam a gyártónak, a gyártó jelezte, hogy megszüntetik azt a színt, de még van raktáron elméletileg. Visszaszóltak pénteken, hogy ami van sérült, nem adják oda és nem lesz belőle. Rögtön jeleztem Önnek, hogy az a szín megszűnt. Ez hogy becsapás? Ha bemegy a boltba és elfogy a kenyér, akkor becsapták? Nem fizetett előleget, nem került pénzébe. Jó lenne, ha az igazat írná, 4-én szombaton rendelte "Rendelés feldolgozása 2023-11-04 12:50:25", és 10-én töröltük "Törölve Site Owner 2023-11-10 15:57:06" ez magának 2 hét? Nyugodtan keressen meg, ha nem így volt.
*