Kamado Chef 1900 Prestige

Kamado Chef 1900 Prestige

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!
Legutolsó ismert ár (2024-09-04):
505 000 Ft

További termékek a kategóriából

További Kamado Chef termékek: Kamado Chef Grillsütő, barbecue

Ardes 1S30 Szendvicssütő 21 290 Ft-tól Ardes 1S30 HENDI 212134 Gofrisütő 121 387 Ft HENDI 212134 Ariete 1911 Toast&Grill Slim Szendvicssütő 20 142 Ft Ariete 1911 Toast&Grill Slim Russell Hobbs 17888-56 Cook@Home 3in1 (KHKGR026) Szendvicssütő 19 490 Ft-tól Russell Hobbs 17888-56 Cook@Home 3in1 (KHKGR026)

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft

Termékleírás
Kamado Chef 1900 Prestige Red Smooth (rozsdamentes acél) A Kamado Chef 1900 készen áll a hétvégi családi összejövetelek és baráti összejövetelek megtartására. Könnyen készíthet az izzó faszén felett egyszerre több ételt is. Kamado Chef 1900 egyszerre süthet:
  • 12 hamburgert
  • 6 egész csirkét
  • 8 steaket
  • vagy 7 oldalast - függőlegesen állítva
  • A Kamado Chef különleges grillezési élményt kínál annak, aki a kerámia grillek sok ezer éves hagyományát választja.
  • Jó minőségű kerámia grillünk segítségével hamar a kültéri faszenes sütés mesterévé válhatunk.
  • Az Ön kamado grillsütőjét a legjobb minőségű anyagokból, hagyományos technológiával a legnagyobb odafigyeléssel építjük.
  • Kerámia sütőink és füstölőnk segítségével készített ételei minden családtagja és ismerőse elismerését garantáltan ki fogja váltani.
Felszereltség:
  • 19 sztenderd csomag
  • Oldalpolcok és állvány
  • Félhold alakú sütőrács (2 db)
  • Másodlagos sütőrács
  • Többszintű sütőrács emelő
  • Félhold alakú kerámia hőterelő
  • Faszén osztó
  • Grill takaró
  • Hamu Kaparó


Így is ismerheti: 1900Prestige

Galéria

Vélemények

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.