Sony DSC-RX10 Mark III Digitális fényképezőgép

Sony DSC-RX10 Mark III Digitális fényképezőgép

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!
Legutolsó ismert ár (2022-12-19):
498 890 Ft

További termékek a kategóriából

További Sony termékek: Sony Digitális fényképezőgép

Sony DSC-RX10 IV (DSCRX10M4.CE3) Digitális fényképezőgép 995 095 Ft Sony DSC-RX10 IV (DSCRX10M4.CE3) AgfaPhoto DC5200 Pink (DC5200-PK) Digitális fényképezőgép 30 140 Ft-tól AgfaPhoto DC5200 Pink (DC5200-PK) AgfaPhoto DC5200 Purple (ADFAGDC5200PU) Digitális fényképezőgép 28 888 Ft-tól AgfaPhoto DC5200 Purple (ADFAGDC5200PU) AgfaPhoto DC5200 Black (ADFAGDC5200BK) Digitális fényképezőgép 28 878 Ft-tól AgfaPhoto DC5200 Black (ADFAGDC5200BK)

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft

Termékleírás
Típus  Bridge

Képérzékelő

Szenzor típusa CMOS
Szenzor mérete 1 inch
Pixelek száma 20.1 MPx

Optika

Optikai Zoom  25 x
Digitális zoom  4 x
Leghosszabb fókusztávolság 220 mm
Legrövidebb fókusztávolság 8.8 mm
Optika fényerő  f/2.4 - 4
Ekvivalens gyújtótávolság (35mm)  24 - 600 mm

Expozíció

Legnagyobb záridő  4 másodperc
Legkisebb záridő  1/2000 másodperc
Expozíciókompenzáció  Van
Spot fénymérés  Van
Mátrix fénymérés  Van
Középre súlyozott fénymérés  Van
Digitális ESP  Nincs
Érzékenység (ISO)  64 - 25600

Élességállítás

Élességállítás típusa Autofókusz/Manuális fókusz
Minimális távolság Makro módban 3 cm
AF segédfény  Van

Vaku

Beépített vaku Felugró vaku
Vaku hatótávolság 1 - 10.8 m
Vakupapucs  Van
Vörösszemhatás-csökkentés Nincs

Felvételi tulajdonságok

Képformátum  JPEG/RAW
Maximális képfelbontás 5472 x 3648 pixel
Képstabilizátor Van
Képstabilizátor típusa Optikai
Sorozatfelvétel Van
Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) 14 kép/mp
Fehéregyensúly állítás  Van

Videó

Videofelvétel Van
Maximális videófelbontás 3840 x 2160 pixel
FPS (maximum felbontásnál)  25 kép/mp

Funkciók

Önkioldó  Van
Közvetlen nyomtatás  Nincs

Kijelző

Kijelző mérete 2.3 inch
LCD felbontása 1228800 pixel
Kihajtható kijelző  Van

Adathordozó

Támogatott memóriakártyák
Secure Digital
SDHC
SDXC
Memory Stick

Csatlakozók

USB Van
AV kimenet Nincs
HDMI kimenet Van

Méretek

Szélesség 132.5 mm
Magasság 94 mm
Vastagság 127.4 mm
Tömeg 1051 g

További tulajdonságok

Képfeldolgozó egység BIONZ X
Wi-Fi Van
3D fényképezőgép Nem
Energiaforrás Li-ion akkumulátor
Vízálló fényképezőgép Nem
Kereső  Van
Burkolat anyaga Ötvözet
Állványcsatlakozó Van

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Gyártó: Sony
Modell: DSC-RX10 Mark III


Leírás:

Kifejezetten azon fotósok és filmesek számára készült, akik a gyorsan mozgó, távoli alanyokat szeretnék megörökíteni sporteseményeken, koncerteken vagy a vadon élő állatok világában. Kiváló minőségű tartalmakat képes készíteni különböző távolságoknál és beállításokkal még olyan helyzetekben is, ahol a cserélhető objektíves fényképezőgépeknél legalább három, óriási objektívre lenne szükség.

A 20.1MPi 1.0 típusú képérzékelő, a zoomobjektív és a BIONZ X processzor kombinációja a legmagasabb képminőséget biztosítja a teljes zoomtartományon belül, állóképeknél ugyanúgy, mint videóknál, akár 4K minőségben is. Sőt, mindezt egy innovatív, rétegzett CMOS képérzékelővel párosítva az RX10 III olyan új képalkotási élményeket kínál, mint a szuper lassított felvétel akár 1000 képkocka/másodperc sebességgel. Kiélvezhetjük a rendkívül pontos AF előnyeit is, amely 0.09v másodperc alatt képes fókuszálni, és mindezt egy prémium vázban nyújtja, ötvözve a praktikumot és a masszív, megnyerő külsőt.

Az objektív előnyei

Az új fejlesztésű ZEISS Vario-Sonnar T objektív az RX10 III ékköve. Óriási, 24-600 mm fókusztávolságot lefedve (25x optikai nagyítással) az RX10 III ideális választás számtalan helyzetben a széles látószögű panoráma felvételektől a távolsági képekig, legyen szó sporteseményről vagy vadon élő madarak megörökítéséről. A nagy blendés objektív (F2.4-4.0) a maximumot hozza ki az 1.0 típusú, nagyméretű képérzékelőből, hogy magas minőséget és gyönyörű bokeh hatást érhessünk el.

Az új tervezésű optika nyolc ED üvegelemmel bír, ezek között található egy szuper és két homorú ED lencsetag. Az elemek együttesen kompenzálják a színelváltozásokat –melyekkel gyakran találkozhatunk távolsági felvételeknél – így kontrasztos és rendkívül éles képeket kapunk a sarkoknál is a zoom teljes tartományában. Találunk a készülékben egy kifinomult, továbbfejlesztett homorú lencsét (AA) is, mellyel kiváló képalkotási teljesítményt érhetünk el, miközben az objektív megőrzi kis méretét. Emellett 72 cm-es maximális fókusztávolságot kapunk a teljesen kiterjesztett 600 mm-es állásban (0.49x maximális nagyítással), aminek köszönhetően az új objektív képes részletes, telemakró felvételek készítésére is. A ZEISS T bevonat minimálisra csökkenti a fénycsíkok jelenlétét és az elmosódást, melyek gyakran megjelennek ellenfénynél készített képeken.

A kilenc blende majdnem tökéletes kört alkot az F2.4-F11 értékek közt, ami gyönyörű bokeh hatást ad. Az optikai SteadyShot algoritmust az RX10 III objektív dizájnjához igazították, kiváló megoldást nyújt a rázkódással szemben, még szupertele és rossz fényviszonyok között, kézből fényképezve is.

Kiváló gyorsaság és reakcióidő

Az RX10 III-ban 1.0 típusú, hátulról megvilágított, rétegzett CMOS képérzékelő található DRAM chippel, mely még hatékonyabban tudja összegyűjteni a fényt. A BIONZ X képalkotó processzorral az RX10 III széles, ISO64 - ISO 12800 érzékenységi tartománnyal rendelkezik, kevés zajosodással még a nagy érzékenységű beállításoknál is. A rétegzett felépítésben a nagy sebességű jelfeldolgozó áramkör más rétegen helyezkedik el, mint a pixelek, így bámulatos sebességű kiolvasást tesz lehetővé. A DRAM chip az érzékelő hátulján helyezkedik el, ahol átmenetileg eltárolja a jeleket és lehetővé teszi nagy mennyiségű adat egyidejű kiolvasását. Mivel a feldolgozásában nincs késedelem, ezért lehetséges a szuper lassított felvétel akár 1000 képkocka/másodperc sebességgel. Ez leginkább akkor jelent előnyt, ha mozgó felvételt készítünk nagy távolságról, és fontos a kiváló minőség.

Az 1/32000 másodperces zársebességgel az elektronikus zárszerkezet a mechanikus zárszerkezetekhez hasonlóan teljesít, nem torzítja a képet. Mivel az elektronikus zár csendesen dolgozik, így a jelenet megzavarása nélkül fényképezhetünk előadásokat, vadon élő állatokat és más érzékeny alanyokat. Sorozatfelvételt egészen 14 képkocka/másodperc sebességig készíthetünk, emellett az RX10 III pontos AF követést is lehetővé tesz egészen 5 képkocka/másodperc sebességig.

Az RX10 III prémium teljesítményét a kiterjesztett zoom képességeivel kombinálva egy egészen új világot nyit meg a képalkotás terén.

Magas minőségű 4K videofelvétel

Az RX10 III nagy bitsebességű, magas minőségű 4K videókat képes készíteni XAVC S formátumban, egyidejű pixelkiolvasással, pixbinning nélkül. Körülbelül 1.7x több információt képes megörökíteni, mint amennyire egy 4K videóhoz szükség lenne, mindez nagymértékben minimalizálja a moiré hatást. Az új fejlesztésű objektívvel a fényképezőgép magas minőségű 4K videókat tud készíteni 24-600 mm távolságban

A profi videós munkafolyamat elősegítéséért az RX10 III különféle filmes funkciókat támogat, melyek általában megtalálhatóak egy profi videokamerán: a Picture Profile, S-Gamut/S-Log2, Gamma Display Assits, a tovább fejlesztett Zebra funkció, tiszta HDMI kimenet, TC/UB, REC Control, Dual REC és Marker funkció.

Nagy sebességű autofókusz

Az RX10 III Fast Intelligent AF rendszerrel dolgozik, mely már bizonyított az RX10 II és az RX100 IV használók körében, valamint egy térbeli tárgyfelismerő algoritmussal, melyet az RX10 III-ra szabtak. A fényképezőgép még azelőtt érzékeli az alanyt, mielőtt az exponáló gombot félig lenyomnánk, így képes előre kiszámítani a fókuszpontot. Amint félig lenyomtuk az exponáló gombot, a fényképező azonnal az alanyra fókuszál, rendkívül sima AF teljesítményt nyújt, mindössze 0.09 másodperc alatt.

Újítások

Az RX10 III-ban rengeteg más újítást is találunk a jelenlegi RX10 modellhez képest. A fókuszálást, zoomot és blendét az objektív oldaláról irányíthatjuk, ami megkönnyíti a munkafolyamatot. A kéz helyének formáját az objektívhez igazították, hogy biztosabb fogást nyújtson, különösen szemmagasságban. Az objektíven levő új, Focus Hold gomb beállítja a fókusztávolságot, és személyre szabható gombként is használhatjuk. Az új kamerához elérhető lesz egy puha hordtok, az LCJ-RXJ.




Így is ismerheti: DSC RX 10 Mark III, DSCRX10MarkIII, DSC RX10 Mark III, DSC-RX10MarkIII

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.